Dla pracodawcy

Podstawą działalności każdego przedsiębiorstwa jest załoga. Jeżeli zatrudniasz zaangażowanych, dobrze wykonujących swoje obowiązki zawodowe pracowników, możesz liczyć na pełny rozwój. Nie jest jednak łatwo znaleźć lojalnych, doświadczonych i rzetelnych pracowników. Z naszą pomocą rozwiążesz ten problem.

Proponujemy pomoc w poszukiwaniu pracowników z Ukrainy, którzy chcą znaleźć zatrudnienie w Polsce w pracy tymczasowej lub na stałych warunkach. Dostosujemy kandydatów do Twoich wymagań i oczekiwań. Zaproponujemy rozmowy kwalifikacyjne jedynie z tymi chętnymi pracownikami, którzy spełnią wszystkie kryteria, jakie ma Twoja firma. Dzięki temu proces poszukiwania nowych pracowników zostanie maksymalnie skrócony.

Dysponujemy ekspertami HR, którzy dokładnie wiedzą co zrobić, aby znaleźć pracownika idealnie dopasowanego do wymogów przedsiębiorcy. Mamy w swoich szeregach specjalistów bardzo dobrze znających rynek lokalny, jak i ukraiński. W takiej sytuacji poszukiwania nowych pracowników przebiegną szybko, sprawnie i bez niepotrzebnych opóźnień.